Powodów dla inwestycji w fotowoltaikę jest wiele. Obniża ona rachunki za prąd, a także ma mniej negatywny wpływ na środowisko niż surowcowe źródła energii. Instalacja fotowoltaiczna może też wiązać się z ulgami podatkowymi! To opłacalne, aczkolwiek drogie przedsięwzięcie. Nie każdy może sobie pozwolić na samodzielny zakup fotowoltaiki, jednak z nami nie musisz się o to martwić! Proponujemy konkurencyjne rozwiązania finansowe, takie jak raty, kredyt czy też leasing fotowoltaiki. Mamy najlepszą ofertę w Wielkopolsce!

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!
fotowoltaika na raty Wielkopolska fotowoltaika na raty Wielkopolska fotowoltaika na raty Wielkopolska

Oferta fotowoltaiki na raty: Wielkopolska

Jako firma z bogatym doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z różnych możliwości finansowych naszych klientów. Zatem jeśli w danym momencie nie posiadasz wystarczającej ilości środków na zakup fotowoltaiki, oferujemy rozłożenie jej kosztów na raty. W ten sposób możesz cieszyć się własną energią słoneczną bez nagłej konieczności ponoszenia kosztów inwestycji. Czy fotowoltaika na raty u nas to sztywne warunki umowy? Wcale nie! Wysokość rat oraz okres spłaty ustalane są po konsultacji z naszymi specjalistami. W pełni się dostosujemy do Twoich potrzeb!

Fotowoltaika na kredyt

Jesteśmy też gotowi pomóc Ci w uzyskaniu kredytu na instalację fotowoltaiczną. Współpracujemy z Alior Bankiem, który oferuje atrakcyjne opcje finansowania. Możesz wybrać kredyt z własną wpłatą lub pełne kredytowanie. Proces wnioskowania jest prosty i szybki, a nasi eksperci zajmą się wszelkimi formalnościami. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z pozostałymi bankami, jeśli chcesz wybrać inną ofertę. Nasze podejście jest indywidualne, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz konkurencyjne warunki kredytu na fotowoltaikę dostosowane do Twoich potrzeb.

Zalety leasingu fotowoltaiki

Często wybieranym sposobem finansowania fotowoltaiki jest leasing. To oferta skierowana do przedsiębiorstw, które nie są gotowe na sporą inwestycję. Leasing fotowoltaiki pozwala na użytkowanie sprzętu bez konieczności jego zakupu. Opłaty są zależne od ceny paneli oraz od ustalonej prowizji dla leasingodawcy.

Dlaczego warto wybrać leasing?

  • Używany sprzęt nie jest aktywem firmy, zatem nie trzeba się przejmować utratą jego wartości rynkowej.
  • Proces ubiegania się o leasing jest dużo prostszy od uzyskania kredytu.
  • Wkład początkowy jest stosunkowo niski.

Ofertę leasingu fotowoltaiki przygotowujemy we współpracy z BOŚ Bankiem, dlatego możesz liczyć na bardzo korzystne warunki. Wszystkie formalności są załatwiane przez nas, a nasi profesjonaliści zapewniają opiekę podczas całego procesu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania czy rozwiejemy wątpliwości. Wybierz naszą fotowoltaikę i ciesz się niskimi opłatami za prąd!

Więcej informacji dla mieszkańców z...