Solary, znane także jako panele słoneczne czy panele solarne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą łączyć ekologiczność z oszczędnością. Jednym z rodzajów paneli są kolektory do wody. Nie generują one prądu, ale są wykorzystywane tylko do ogrzewania wody użytkowej. To szczególnie opłacalna opcja, ponieważ koszta są dużo mniejsze, niż gdy korzysta się z tradycyjnych źródeł energii. Zatem jeśli jesteś zainteresowany ofertą solarów w Poznaniu i Wielkopolsce, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!
panele solarne wielkopolska panele solarne wielkopolska panele solarne wielkopolska

Oferta paneli solarnych w Wielkopolsce

Kolektory słoneczne do wody to innowacyjne urządzenia, które stają się coraz popularniejszym sposobem jej podgrzewania. Działają dzięki bardzo prostemu mechanizmowi – promienie słoneczne padają na solary, gdzie zostają przekształcone w ciepło, które następnie można wykorzystać do podgrzewania wody. Tak samo jak wiele instalacji fotowoltaicznych, panele solarne do wody montuje się na dachu. Z racji, że są one używane tylko do podgrzewania cieczy, cena kolektorów do wody jest dużo niższa od systemów fotowoltaiki.

Oferowane przez nas kolektory do wody to najwyższej klasy urządzenia, które będą służyć przez naprawdę długi czas. Nasi konsultanci doradzą w wyborze optymalnej opcji dopasowanej do Twoich potrzeb. Siliton gwarantuje także konkurencyjne ceny! Ponadto zajmujemy się montażem paneli solarnych. Działamy od A do Z – to jest od konsultacji, poprzez wybór i zakup, aż do instalacji! Wybierając nas, stawiasz na najwyższej jakości usługi oraz na udaną inwestycję.

Dlaczego warto grzać wodę solarami?

Korzyści wynikające z wykorzystania kolektorów słonecznych do wody są spore. Po pierwsze jest to oszczędność finansowa. Zimy również w Wielkopolsce potrafią być mroźne, a ogrzewanie wody to niemały wydatek. Dzięki panelom solarnym możemy znacząco zmniejszyć nasze rachunki za energię, co z pewnością wpłynie pozytywnie na domowy budżet. Korzystanie z solarnych kolektorów to także dbałość o środowisko. W końcu ogrzewanie wody za pomocą tradycyjnych źródeł energii, takich jak gaz czy prąd, generuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery. W przypadku solarów problem ten zostaje całkowicie wyeliminowany!

Inwestycja w kolektory do wody jest trwała i opłacalna. Stosunkowo niewielki koszt pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo. Jednak decydując się na solary, najlepiej zaufać sprawdzonej firmie, czyli nam! Z Siliton nie musisz się obawiać zawyżonych cen czy wadliwego montażu. Zapewnimy Ci pełną profesjonalność, dlatego nie czekaj, skonsultuj z nami. Wybierz naszą ofertę paneli solarnych do wody i ciesz się niskimi rachunkami!