Klimatyzacja to element wyposażenia domu, mieszkań oraz biur, który jest bardzo często spotykany i wybierany w celu podniesienia komfortu życia lub pracy. Kontrola nad temperaturą o dowolnej porze to udogodnienie dla osób przebywających w danym pomieszczeniu wiele godzin.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i funkcjonalne urządzenia klimatyzacyjne, które dedykowane są zarówno dla domów, mieszkań, jak i firm oraz obiektów przemysłowych.

Zamów teraz!

Zapewniamy kompleksową obsługę: od omówienia koncepcji po realizację projektu!

Zakres naszych działań:

 • doradztwo w zakresie koncepcji instalacji,
 • dostawa urządzeń renomowanych producentów,
 • profesjonalny montaż urządzenia,
 • obsługa serwisowa gwarancyjna i pogwarancyjna.

Dobór odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego jest jedną z najważniejszych kwestii. Ważnym aspektem całego przedsięwzięcia jest również umiejscowienie klimatyzacji. Montując klimatyzator – bierzemy pod uwagę estetyczne odczucia Klienta, a także praktyczność i techniczne możliwości danego ustawienia.

Współpracujemy z najlepszymi!

Nasi producenci:

LG
Bosch
Kaisai
Panasonic

Oferujemy również:

 • serwisowanie klimatyzacji
  Zajmujemy się serwisowaniem działających już klimatyzatorów. Ogólne sprawdzenie stanu technicznego klimatyzatorów w domach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.

 • coroczne kontrole techniczne
  Dzięki ciągłym inspekcjom – klimatyzacja będzie działała bez zastrzeżeń przez cały rok. Przy regularnych kontrolach łatwiej o zidentyfikowanie usterek, zanim spowodują one długotrwałe uszkodzenie sytemu.

 • przedsezonowe przeglądy klimatyzacji
  Dbanie o klimatyzację jest bardzo ważne. Utrzymywanie klimatyzatora w czystości, to aspekt wpływający na zdrowie jego użytkowników. Zaleca się przeglądy oraz czyszczenie klimatyzacji minimum dwa razy do roku.Zamów teraz!klimatyzacja