Z uwagi na rosnącą świadomość ekologiczną w ostatnich latach zwiększyła się liczba osób, które zdecydowały się na instalację fotowoltaiczną. Jest to jednak kosztowna inwestycja, dlatego istnieje wiele programów świadczących wsparcie finansowe. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji z programu Mój Prąd w woj. wielkopolskim. Otrzymane dofinansowanie to zwrot części poniesionych wcześniej kosztów. Gwarantujemy, że Twój wniosek będzie w rękach specjalistów, którzy pomogą w zdobyciu jak największych środków finansowych!

Program Mój Prąd – Wielkopolskie Program Mój Prąd – Wielkopolskie Program Mój Prąd – Wielkopolskie

Wielkopolska: środki i grantobiorcy programu Mój Prąd

Dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd jest kierowane tylko do osób, których mikroinstalacja fotowoltaiczna została opłacona oraz uruchomiona nie wcześniej niż 01.02.2020. Ubiegający się o dotację po raz pierwszy są zobowiązani przejść na system net-billing lub się w nim rozliczać. Druga grupa grantobiorców, mimo tego, że otrzymała już wsparcie, może uczestniczyć w programie, tylko jeśli z nowym wnioskiem wniesie również o dodatkowe urządzenie.

Przyznane środki są zwrotem kosztów kwalifikacyjnych – jednak maksymalna kwota jest zawsze ściśle określona przy konkretnym naborze. Zależy ona też od przynależności do danej grupy grantobiorców oraz wybranych urządzeń, o których refundację będziesz się ubiegać. Nasi specjaliści doradzą, co będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne, a także pomogą Ci obliczyć wysokość potencjalnego dofinansowania.

Mój Prąd w woj. wielkopolskim: wnioskowanie

Aby zwiększyć swoją szansę na otrzymanie dofinansowania z programu Mój Prąd, proces ubiegania się najlepiej zlecić osobom, które się na tym znają. Wybierając nas, masz gwarancję, że Twoim wnioskiem zajmą się doświadczeni specjaliści. W otrzymaniu różnych dotacji pomogliśmy już wielu klientom, zatem doskonale wiemy, jak dopasować się do każdych warunków. Pomożemy Ci zebrać wszystkie potrzebne dokumenty oraz przygotujemy aplikację wraz z Tobą. Jesteśmy do stałej dyspozycji. Co więcej, postaramy się oszacować możliwą kwotę dofinansowania. Zainteresowanych uzyskaniem wsparcia z programu Mój Prąd z Wielkopolski szczerze zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Więcej informacji dla mieszkańców z...