Pompy ciepła

Pompa ciepła to ekologiczne urządzenie grzewcze. Pompa ciepła czerpie energię ze źródła o niskiej temperaturze i dostarcza ją do odbiornika, podgrzewając wodę. Pompa ciepła to energooszczędne rozwiązanie, które jest bezpieczne dla użytkownika – nie ma ryzyka wybuchu, ani zaczadzenia. Urządzenie jakim jest pompa ciepła jest również ekologiczne, gdyż nie emituje spali, które mogłyby zaburzać czystość powietrza. Pompa ciepła jest urządzeniem, które nie potrzebuje nadmiernej obsługi ze strony użytkownika. Działanie pompy ciepła jest uzależnione od zaprogramowanych parametrów, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniego komfortu cieplnego w ogrzewanym budynku.

piec indukcyjny / kocioł indukcyjny

Piec indukcyjny to ekologiczne urządzenie grzewcze. Kocioł indukcyjny jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i osiedli mieszkaniowych, firm, a także obiektów użyteczności publicznej ceniących sobie zwrot kosztów. Kocioł indukcyjny to ekologiczne urządzenie grzewcze, które nie wymaga posiadania komina lub specjalnej wentylacji. Żadne z paliw nie są potrzebne aby piec indukcyjny działał – jest to urządzenie w pełni nieemisyjne. Kocioł indukcyjny to niezwykle wydajne urządzenie. Piec wyprodukowany jest przy pomocy nowoczesnych technologii oraz z zastosowaniem nowoczesnych materiałów, co zapewnia żywotność kotła do nawet 50 lat!

Połącz fotowoltaikę z urządzeniem grzewczym już dziś!

Instalacja fotowoltaiczna oraz urządzenia grzewcze to dwa oddzielne systemy, które w ramach usprawnienia działania mogą ze sobą współpracować.