W naszych instalacjach wykorzystujemy tylko markowe produkty, sprawdzonych producentów z najwyższej półki.

Fronius

Fronius jest austriackim producentem inwerterów zaangażowanym w fotowoltaikę od roku 1992. Jest to jeden z największych światowych producentów inwerterów. W ofercie Fronius można znaleźć szereg inwerterów do każdego typu instalacji – od małych domowych, po duże farmy fotowoltaiczne. Firma Fronius ma ogromne doświadczenie w branży fotowoltaiki na całym świecie oraz posiada centrum serwisowe na terenie Polski.

www.fronius.com
SMA

Firma założona w 1981 roku. Najbardziej doświadczony i jednocześnie najpopularniejszy producent inwerterów do fotowoltaiki na świecie. Firma posiada swoje oddziały w 20 krajach, a jej główna siedziba znajduje się w Niemczech. Produkuje inwertery do zastosowań domowych oraz średnich i dużych instalacji.

www.sma-solar.pl
Solar Edge

Innowacyjne podejście do fotowoltaiki prosto z Izraela. SolarEdge to nie tylko inwerter – to cały system fotowoltaiczny. To, co odróżnia go od tradycyjnych systemów fotowoltaicznych to możliwość optymalizacji mocy na poziomie każdego pojedynczego modułu. W praktyce inwerter SolarEdge nie dostosowuje pracy do całej instalacji, ale do każdego modułu z osobna. Rozwiązanie świetnie nadaje się do skomplikowanych dachów lub częściowo zacienionych, gdzie moduły pracują w różnych warunkach. Technologia SolarEdge pozwala w takich warunkach uzyskać z instalacji więcej energii niż standardowy system.

www.solaredge.com

Pozostali producenci

JA Solar
Growatt
Huawei
Trina Solar
Presola