W naszych instalacjach wykorzystujemy tylko markowe produkty z najwyższej półki od sprawdzonych producentów.

Fronius

Fronius

Fronius jest austriackim producentem inwerterów zaangażowanym w fotowoltaikę od roku 1992. To jeden z największych światowych producentów doskonałej klasy falowników do instalacji fotowoltaicznych. W ofercie Fronius można znaleźć szereg inwerterów do każdego typu instalacji – zaczynając od tych małych domowych, aż po duże farmy fotowoltaiczne. Firma Fronius posiada ogromne doświadczenie w branży fotowoltaiki na całym świecie, w tym w produkcji wysokiej jakości inwerterów. Co więcej, jej centrum serwisowe znajduje się na terenie Polski. Falowniki od Fronius to gwarancja wytrzymałości i sprawności działania!

www.fronius.com
SMA

SMA

Firma założona w 1981 roku. Najbardziej doświadczony i jednocześnie najpopularniejszy producent inwerterów do fotowoltaiki na świecie – w ciągu 40 lat znacząco przyczynił się do rozwoju energii odnawialnej. Firma SMA posiada swoje oddziały w 20 krajach, a jej główna siedziba znajduje się w Niemczech. Produkuje ona inwertery do zastosowań domowych (w tym wypadku idealnie sprawdzi się seria trójfazowych falowników Sunny Tripower), a także do średnich czy też dużych instalacji. Pracę tych właśnie instalacji można monitorować poprzez konfigurację inwertera z siecią klienta – odczyt wyników jest możliwy w aplikacji Sunny Portal. Firma SMA zapewnia 5 lat gwarancji (z możliwością odpłatnego jej przedłużenia nawet o 10 czy 15 lat).

www.sma-solar.pl
Solar Edge

SolarEdge

Firma SolarEdge uznawana jest za światowego lidera w zakresie technologii Smart Energy. Została założona w 2006 roku i od początku istnienia stawia na innowacyjne podejście do fotowoltaiki. SolarEdge to nie tylko inwerter – to cały system fotowoltaiczny. Mała, a zarazem lekka konstrukcja falownika ułatwia jego instalację, która jest możliwa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Co ciekawe, to, co odróżnia ten system fotowoltaiczny od tych tradycyjnych, to możliwość optymalizacji mocy na poziomie każdego pojedynczego modułu. W praktyce oznacza to, że inwerter SolarEdge nie dostosowuje pracy do całej instalacji, ale właśnie do każdego modułu z osobna. Rozwiązanie to świetnie nadaje np. do częściowo zacienionych dachów, gdzie moduły pracują w różnych warunkach. Technologia (w tym inwertery) SolarEdge pozwala uzyskać z instalacji więcej energii niż standardowy system. Gwarancja producenta wynosi aż 12 lat.

www.solaredge.com
Huawei

Huawei

Mocna marka, świetne produkty oraz innowacyjne pomysły – portfolio Huawei jest bardzo bogate. Firma jest uznawana za światowego lidera w zakresie technologii informacyjnej, a także rozwiązań telekomunikacyjnych. Co więcej, działa w segmencie falowników solarnych i jako jedyny producent na rynku oferuje w standardzie technologię wykrywania błędów po stronie DC. Falowniki Huawei są sprzedawane na całym świecie – w ponad 170 krajach. Z tego powodu firma jest zaliczana obecnie do czołówki dostawców, odnosząc się do obrotów, dostarczonych inwerterów, a także wykonanych usług. Nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji świetnej klasy falowników marka Huawei nieustannie udowadnia, że zasłużenie otrzymała zaszczytny tytuł lidera.

GoodWe

GoodWe

Falownik GoodWe można wykorzystać do dachów komercyjnych i przemysłowych, a także do małych oraz średnich systemów fotowoltaicznych. Ze względu na niezawodne możliwości podtrzymywania sieci, wysokiej jakości hydroizolację, pyłoszczelność, a także szeroki zakres napięcia spełnia on wymagania projektowe dotyczące stacji o dużej mocy. Warto podkreślić, że posiadamy status instalatora GoodWe Plus+ w związku z tym falowniki montowane przez nas objęte są aż 10-letnią gwarancją producenta.

SOFAR SOLAR

SOFAR SOLAR

SOFAR SOLAR to jedna z najpopularniejszych marek falowników instalowanych w Polsce. Firma oferuje pełen zakres inwerterów solarnych dla instalacji domowych i komercyjnych, do których można zaliczyć falowniki sieciowe, wyspowe oraz hybrydowe o mocy od 1 do 225 kW, a także urządzenia do magazynowania energii z instalacji PV. SOFAR SOLAR oferuje aż 10-letnią gwarancję, a także polski serwis. Proponowane przez nich produkty wyróżniają się m.in. wyświetlaczem LCD, zdalną aktualizacją oprogramowania, monitoringiem poprzez Wi-Fi, wbudowanym SPD typu II dla strony AC i DC, niskim napięciem startowym – 160 V, a także możliwością współpracy z wysokoprądowymi modułami.