Inwestycja w odnawialne źródła energii jest sporym krokiem w lepszą i bardziej ekologiczną przyszłość. Nasze rozwiązania finansowe pozwolą Ci cieszyć się oszczędnościami na rachunkach za prąd przez wiele lat. Dostosujemy warunki kredytu lub leasingu do Twoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości, zapewniając Ci wsparcie na każdym etapie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!
fotowoltaika na raty Poznań fotowoltaika na raty Poznań fotowoltaika na raty Poznań

Kredyt na fotowoltaikę – Poznań

Jeśli potrzebujesz kredytu na fotowoltaikę, to nasza firma chętnie Ci w tym pomoże! Współpracujemy z Alior Bankiem, który zapewnia najkorzystniejsze rozwiązania finansowe. Możesz ubiegać się o kredyt z wpłatą własną albo o pełne kredytowanie. Sam proces jest prosty i szybki, a nasi eksperci dopełnią wszelkich formalności. Jesteśmy również otwarci na korzystanie z kredytów udzielanych w innych bankach. Warto też zauważyć, że nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwoli Ci uzyskać konkurencyjne warunki kredytu na fotowoltaikę, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Zalety leasingu fotowoltaiki

Dla firm, które szukają alternatywnego sposobu finansowania, przygotowaliśmy leasing fotowoltaiki. Jest to system szczególnie opłacalny dla przedsiębiorstw, które chcą korzystać z energii odnawialnej, ale nie planują inwestowania dużych kwot w zakup. Leasing instalacji fotowoltaicznych obniża też podatki!

Zalety leasingu

  • niski wkład początkowy,
  • łatwy przebieg podpisania umowy,
  • brak ryzyka utraty wartości aktywów.

W przypadku ofert leasingowych współpracujemy z BOŚ Bankiem. Zapewnimy Ci najbardziej opłacalne opcje, pomożemy z formalnościami oraz podpowiemy, jak dobrać okres finansowania. Proces ubiegania się o leasing fotowoltaiki u nas jest prosty i sprawny, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć oszczędzanie na swoich rachunkach za prąd.

Oferta fotowoltaiki na raty

Jeśli nie potrzebujesz dofinansowania na fotowoltaikę, a raczej wolałabyś rozłożyć płatność w czasie, to też jest to możliwe. Nasza firma ma najlepszą ofertę fotowoltaiki na raty w Poznaniu i okolicach. Po wcześniejszej konsultacji dopasujemy idealną dla Ciebie wysokość opłat, tak abyś nie martwił się o stabilność Twojej inwestycji. Zapewniamy również indywidualnie dobrany okres spłat – nieważne, czy będzie to 5, czy nawet 10 lat! Spłata fotowoltaiki na raty nigdy nie była prostsza.

Inwestując w fotowoltaikę, nie tylko oszczędzasz na rachunkach za prąd, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska, zmniejszając emisję CO2. Zapraszamy do kontaktu – mamy najlepsze oferty rat, kredytu i leasingu fotowoltaiki w Poznaniu!