Pomoc w uzyskaniu dofinansowania Czyste Powietrze w Wielkopolsce

Czy województwo wielkopolskie to Twoje miejsce zamieszkania? Zastanawiasz się, jak poprawić jakość powietrza w Twoim domu i jednocześnie pomyśleć o swoim portfelu Jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma udzieli Ci pomocy w uzyskaniu dofinansowania z programu Czyste Powietrze. Od początku procesu aż po otrzymanie Twojego grantu, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Co to jest program Czyste Powietrze?

Program Czyste Powietrze to rządowy projekt mający na celu pomoc Polakom w wymianie przestarzałych systemów grzewczych na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Dofinansowanie Czyste Powietrze oferuje właścicielom domów jednorodzinnych subsydia do 90% kosztów wymiany starego systemu grzewczego, montażu nowych instalacji z odnawialnych źródeł energii, ocieplenia budynku czy wymiany drzwi i okien.

Program czyste powietrze Poznań Program czyste powietrze Poznań Program czyste powietrze Poznań

Zakres naszej pomocy

Pomagamy Klientom na każdym etapie procesu aplikacji o dofinansowanie. Począwszy od wstępnego spotkania, poprzez kompleksowe doradztwo, aż po pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i monitorowanie procesu przyznawania dofinansowania, a także w instalacji wybranych nowych urządzeń grzewczych.

Program Czyste Powietrze dostępny jest przez cały rok. Jeżeli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego w Wielkopolskim, możesz zgłosić się do nas w dowolnym momencie, aby rozpocząć proces aplikowania o dofinansowanie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Program Czyste Powietrze, mimo swojej ogromnej korzyści dla środowiska, może być skomplikowany i zniechęcający. Dzięki naszej pomocy proces ubiegania się o dofinansowanie staje się prosty oraz bezproblemowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dofinansowania Czyste Powietrze na terenie Wielkopolski? Zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci w procesie aplikacji. Daj sobie szansę na ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie Twojego domu. Pamiętaj, że inwestując w czyste powietrze, dbasz nie tylko o swój komfort, ale również o zdrowie swoje i Twoich bliskich, a także o przyszłość naszej planety.

Więcej informacji dla mieszkańców z...