Inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest bardzo opłacalna. Korzystając z własnego źródła energii, oszczędzasz na rachunkach. Ponadto panele słoneczne nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Niestety dla niektórych nie są one łatwo dostępne – ze względu na ich cenę. Nie musi to jednak stanowić przeszkody! Naszym klientom we Wrześni proponujemy fotowoltaikę na raty, kredyt lub leasing! Doradzimy w wyborze najlepszej opcji oraz pomożemy z dopełnieniem formalności.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!
fotowoltaika na raty Września fotowoltaika na raty Września fotowoltaika na raty Września

Oferta leasingu fotowoltaiki dla firm

Leasing fotowoltaiki jest atrakcyjną opcją, ponieważ umożliwia korzystanie z energii słonecznej bez potrzeby ponoszenia początkowych kosztów zakupu paneli fotowoltaicznych. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą obniżyć rachunki za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska, ale nie dysponują kapitałem na sporą inwestycję.

Dzięki współpracy z BOŚ Bankiem oraz wsparciu naszych doświadczonych konsultantów możemy dostarczyć klientom kompleksowe rozwiązanie finansowe, które umożliwia korzystanie z energii słonecznej w sposób komfortowy i ekonomiczny. Pomożemy w dopełnieniu formalności oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kredyt na fotowoltaikę: Września

Firmom i osobom, które chcą od razu posiadać panele na własność, proponujemy wzięcie ich na kredyt. Współpracujemy z Alior Bankiem, ale jesteśmy otwarci także na wybór oferty innej placówki. W zależności od dysponowanych środków można ubiegać się o kredyt z wkładem własnym lub o pełne kredytowanie. Oczywiście wybór jednej z tych opcji może być też kierowany własnymi upodobaniami. Kredyt na fotowoltaikę można częściowo spłacać z oszczędności, jakie uzyskasz na rachunkach za prąd. Jeśli potrzebujesz porady czy pomocy z formalnościami, nasz zespół chętnie Ci we wszystkim pomoże.

Rozłożenie fotowoltaiki na raty

Ostatnim proponowanym przez nas rozwiązaniem jest fotowoltaika na raty. To niezwykle korzystna opcja, ponieważ zawsze dostosowujemy się do potrzeb oraz możliwości finansowych klienta. Zarówno wysokość rat, jak i okres spłaty są ustalane indywidualnie. Oczywiście przeprowadzamy klienta przez całą umowę, tak aby wszystkie wątpliwości były rozwiane. Dzięki tej elastyczności inwestycja w energię odnawialną staje się dostępna nawet dla osób z niedużym budżetem.

Instalacja fotowoltaiczna jest opłacalna oraz przyjazna dla środowiska. Aby przekroczyć barierę kosztową, proponujemy klientom we Wrześni różnorodne opcje finansowania fotowoltaiki, w tym leasing, kredyt i rozłożenie na raty. Nasz zespół fachowców służy wsparciem na każdym etapie, pomagając wybrać optymalną opcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb.