Wykonujemy instalacje elektryczne na potrzeby domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych oraz firm i zakładów produkcyjnych. Nasz zespół to wykształcone osoby posiadające niezbędne uprawnienia oraz lata praktyki.

Instalacja elektryczna, to serce każdego obiektu – to dzięki niej szereg urządzeń elektrycznych funkcjonuje tak, jak powinien. Usługi związane z instalacją elektryczną obejmują m.in.:

 • Projekt instalacji elektrycznej w danym obiekcie
  Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi. Projekt jest dopasowany indywidualnie pod względem przedstawionych potrzeb i możliwości danej inwestycji. Dokumentacja jest podstawą wykonania instalacji elektrycznej w obiekcie.
 • Układ przewodów w budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym
  Począwszy od zacisków wyjściowych wewnętrznej linii zasilającej w złączu, kończąc na wyprowadzeniu gniazd wtyczkowych i wpustów oświetleniowych.
 • Serwisy i inspekcje instalacji elektrycznych
  Usługa polegająca na sprawdzeniu istniejącej już instalacji elektrycznej. Wykonanie okresowych przeglądów oraz pomiarów eksploatacyjnych.
 • Instalację elektryczną inteligentną
  Zapewnienie zasilania, bezpieczeństwa oraz multimedialności i energooszczędności na obiektach.

Rodzaje instalacji elektrycznych, które wykonujemy:

 • Instalacje elektryczne budowlane i rolnicze (nieprzemysłowe) oraz przemysłowe
  Podział uwzględnia miejsce montażu instalacji elektrycznej. Instalacje elektryczne budowlane dotyczą budynków użyteczności publicznej, a także gospodarstw domowych. Instalacje rolne spotykane są m. in. na gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz ogrodniczych. Instalacje elektryczne przemysłowe spotykane są w zakładach przemysłowych, produkcyjnych oraz wydobywczych.
 • Instalacje elektryczne stałe oraz tymczasowe
  Podział uwzględnia czas użytkowania konkretnej instalacji elektrycznej.
 • Instalacje elektryczne podtynkowe, wtynkowe, natynkowe, listwowe.
  Podział uwzględnia umiejscowienie przewodów. Rodzaj instalacji elektryczny dobierany jest w oparciu o możliwości instalacyjne oraz indywidualne upodobania estetyczne Klienta.