Panele słoneczne to nie tylko odnawialne źródło energii, ale także niskie rachunki za prąd i obniżone podatki. Jednak ich koszty często zniechęcają do inwestycji. W takim przypadku naszym klientom oferujemy pomoc w finansowaniu – do wyboru pozostaje leasing, kredyt lub fotowoltaika na raty. Oferujemy najlepsze warunki w Środzie Wielkopolskiej! Bez problemu przejdziesz przez proces ubiegania się o wsparcie, a przez wszelkie formalności przeprowadzi Cię wykwalifikowany konsultant.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!
fotowoltaika na raty Środa Wielkopolska fotowoltaika na raty Środa Wielkopolska fotowoltaika na raty Środa Wielkopolska

Fotowoltaika na raty – Środa Wlkp.

Jednym z najprostszych rozwiązań pomocy przy zakupie paneli słonecznych jest rozłożenie kosztów na raty. W naszej firmie zawsze to było i jest możliwe – nie musisz zatem martwić się wysokością rat czy też okresem spłaty! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni dopasowując się do jego możliwości finansowych. Nasz zespół specjalistów zawsze służy doradztwem, dlatego masz pewność, że każdy etap będzie dla Ciebie jasny, a na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedzi. Wybierając fotowoltaikę na raty z naszą firmą, możesz być pewien dopasowania najkorzystniejszej oferty!

Kredyt na fotowoltaikę

W przypadku gdy klient nie posiada wystarczająco środków, może on również wziąć kredyt na fotowoltaikę. Zapożyczone pieniądze umożliwią obniżenie rachunków za korzystanie z prądu, a uzyskane z tego tytułu oszczędności będzie można wykorzystać na poczet spłaty zobowiązań.

Siliton gwarantuje ofertę dopasowaną do Twoich możliwości – możliwe opcje to kredyt z wpłatą własną lub pełne kredytowanie. Nasi konsultanci chętnie doradzą w wyborze i procesie ubiegania się o finansowanie. Dopilnujemy też wszelkich formalności. Usługę wzięcia kredytu na fotowoltaikę realizujemy we współpracy z Alior Bankiem, jednakże możesz też wybrać inną instytucję finansową wedle swoich preferencji.

Leasing fotowoltaiki dla firm

Wszystkim firmom oferujemy również opcję leasingu fotowoltaiki, która jest szczególnie opłacalna dla przedsiębiorstw z małym kapitałem. Korzystanie z paneli bez konieczności ich zakupu pozwala na obniżenie rachunków za prąd oraz na uzyskanie ulg podatkowych. Raty są ustalane na podstawie wartości fotowoltaiki, a także opłat dla leasingodawcy.

Współpracujemy z BOŚ Bankiem, który proponuje jedną z najlepszych ofert leasingu fotowoltaiki na rynku. Przeprowadzimy Cię przez cały proces i formalności, a także zapewnimy wsparcie na każdym etapie. Twoja inwestycja w panele słoneczne będzie bezpieczna, a do tego szybko przyniesie oszczędności!

Jeśli jesteś gotowy zainwestować w ochronę środowiska oraz oszczędności finansowe, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Gwarantujemy doradztwo i dobór optymalnej opcji dostosowanej do indywidualnych potrzeb.