Montaż pomp ciepła we Wrześni

Montaż pomp ciepła to nasza specjalność, a więc możemy zapewnić, że wykonamy go w pełni profesjonalnie, a także terminowo. Celem usług firmy Siliton jest sprawienie, aby urządzenie to działało tak efektywnie, jak to tylko możliwe – udaje się nam to! Instalacja pompy ciepła jest możliwa nie tylko w przypadku nowo budowanych domów, ale też budynków modernizowanych. Wybór miejsca, w którym ma znaleźć się to urządzenie stanowi dla nas ważną informację, gdyż podczas jego montażu należy uwzględnić łatwy dostęp do pompy i jej głównych podzespołów.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!

Instalacja pompy ciepła. Września – tu działamy!

Instalację pompy ciepła wykonujemy krok po kroku, zaczynając od stworzenia projektu montażu tego urządzenia grzewczego, w którym uwzględnione już zostanie zapotrzebowanie na energię cieplną w danym gospodarstwie domowym. Dopiero po przeprowadzeniu tych obliczeń możliwy będzie właściwy dobór pompy. Bez posiadania tych danych można narazić inwestora na duże straty finansowe, a co gorsza – uniemożliwić ekonomiczną eksploatację urządzenia. Konieczny jest więc właściwie wykonany audyt pomp ciepła. Na czym on tak właściwie polega? Na tym, co zostało omówione powyżej, czyli określeniu, jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w danym budynku. W ten sposób uniknie się błędów w późniejszym montażu pompy, a także zapobiegnie jej awariom lub innym przykrym następstwom związanych z nieodpowiednią instalacją.

pompy ciepła w Wrześni pompy ciepła w Wrześni pompy ciepła w Wrześni

Postaw na pompę ciepła – działamy we Wrześni

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które pobiera ciepło z powietrza lub gruntu, a następnie przenosi je do domowej instalacji grzewczej. Zdecydowanie się na nią przynosi wiele korzyści, ponieważ pompa ta obniża emisję CO2 i rachunki za ogrzewanie, a także pozwala zrezygnować z wykonywania przyłącza gazu, składu opału czy też kotłowni. Tego typu urządzenie grzewcze stanowi w pełni ekologiczny, bezpieczny wybór, którego na pewno nie pożałujesz. Pompa ciepła jest prosta w obsłudze, a przy odpowiedniej zabudowie nie generuje hałasu – warto powierzyć jej montaż specjalistom, takim jak my, którzy wiedzą, w jaki sposób go przeprowadzić, aby efekt był jeszcze lepszy niż zakładałeś – dołącz do grona klientów zadowolonych z naszych usług. Jeśli mieszkasz na terenie Wrześni lub w jej pobliżu, zapraszamy do kontaktu!