Instalacje grzewcze muszą być dopasowane nie tylko do potrzeb użytkownika, ale również względem siebie, dopiero wtedy będą działały tak, jak należy. Ich projekt warto powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają wiedzę, a także stosowne doświadczenie w tym zakresie.

Zapewniamy, że zdecydowanie się na wysokiej klasy instalację znacznie obniży rachunki za ogrzewanie oraz zmniejszy emisję spalin. Na pewno zastanawiasz się, co można określić mianem urządzeń grzewczych? Zalicza się do nich m.in. kocioł, podgrzewacze CWU czy też pompy ciepła.

Instalacje grzewcze na terenie Wielkopolski

System grzewczy to zespół urządzeń oraz elementów wchodzących w skład instalacji, która służy do pozyskiwania, a zarazem rozprowadzania ciepła po domu. Najważniejsze są w tym wypadku dwie części, czyli źródło ciepła i system jego dystrybucji. Instalacje grzewcze mają jedno ważne zadanie, a mianowicie odbieranie całego ciepła, jakie kocioł produkuje, by móc rozprowadzić je do wszystkich ogrzewanych pomieszczeń. Trzeba dobrze wybrać to urządzenie, ponieważ to właśnie od kotła zależy wygoda obsługi systemu oraz koszty eksploatacji. Nie od dziś wiadomo, że wykorzystany w domu sposób ogrzewania ma bezpośredni wpływ na komfort cieplny. Poza tym, niestety, ale żyjemy w takim klimacie, w którym konieczność ocieplania pomieszczeń może wynosić nawet kilka miesięcy, przez co trzeba wybrać taki system grzewczy, który w jak największym stopniu zminimalizuje koszty – my Ci w tym pomożemy! Dopasujemy go do całej instalacji, a także Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!

Montaż pomp ciepła na terenie Wielkopolski

Nasza firma świadczy usługi z zakresu kompleksowego montażu pompy ciepła. Wykonujemy go terminowo, sprawnie, a także w pełni profesjonalnie, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był w 100% zadowolony ze współpracy. Odpowiednio wykonana instalacja urządzenia grzewczego w znacznym stopniu wpływa na efektywność działania całego systemu. Z tego też względu przed rozpoczęciem wszelkich prac montażowych przeprowadzamy dokładny audyt pompy ciepła. Dlaczego jest on aż tak ważny? Ekspertyza ta pomaga w dobrym doborze tego urządzenia do danego gospodarstwa domowego – w ten sposób można uniknąć trudności związanych z jego późniejszą instalacją. Co więcej, dzięki temu audytowi zapobiega się kupieniu pompy o niewłaściwie dopasowanej mocy względem wartości zapotrzebowania energetycznego budynku. Podczas jej montażu uwzględnimy wszelkie kryteria techniczne (poznane w trakcie przeprowadzania audytu), jakie pompa ciepła musi spełniać, by działała wydajnie i bez awarii. Swoje usługi świadczymy na terenie woj. wielkopolskiego, więc jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – zachęcamy do kontaktu!

Usługi związane z pompami ciepła świadczymy między innymi w poniższych miastach: