Montaż pomp ciepła nie ma przed nami tajemnic, ponieważ wykonujemy go na tyle długo, że znakomicie wiemy, w jaki sposób odpowiednio przeprowadzić ich instalację. Co wyróżnia naszą firmę na rynku? Przede wszystkim duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, profesjonalne podejście do niej, jak również świetny kontakt z klientem na każdym etapie montażu. Dodatkowo jesteśmy bardzo terminowi, gdyż wiemy, że nasz zleceniodawca jak najszybciej chciałby cieszyć się z korzyści płynących z posiadania wysokiej klasy pompy ciepła.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!

Audyt pomp ciepła w Środzie Wielkopolskiej

Audyt energetyczny to dokumentacja, która zawiera ocenę faktycznego stanu energetycznego danego budynku. W przypadku decyzji o montażu pompy ciepła ekspertyza ta jest kluczowa, ponieważ bez niej trudno będzie odpowiednio dobrać to urządzenie grzewcze do wymagań oraz potrzeb użytkowników. Dzięki audytowi można również dopasować moc, jaką ma mieć pompa do wartości zapotrzebowania energetycznego gospodarstwa domowego. Znając te wszystkie dane techniczne, łatwiej będzie zminimalizować koszty związane z eksploatacją tego urządzenia, a także zmniejszyć ryzyko popełnienia błędu w czasie późniejszego montażu pompy.

pompy ciepła Środa Wielkopolska pompy ciepła Środa Wielkopolska pompy ciepła Środa Wielkopolska

Montaż pompy ciepła? W Środzie Wielkopolskie jest on możliwy!

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu wysokiej jakości pomp ciepła. Co więcej, oferujemy także ich sprzedaż. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromną pasją oraz zaangażowaniem. W ostatnich latach pompy ciepła zyskały dużą popularność i wcale nas to nie dziwi, gdyż zalet przemawiających za zdecydowaniem się na tę właśnie inwestycję jest tak wiele, że nawet osoby początkowo sceptycznie nastawione do ich montażu zmieniły swoje zdanie. Niższe koszty eksploatacji, prosta obsługa czy też długa żywotność to tylko przykładowe z nich. Wszystkich mieszkańców Środy Wielkopolskiej i okolic zapraszamy do kontaktu!