Jesteśmy profesjonalistami, jeśli chodzi o montaż pomp ciepła. Wiemy o nich niemal wszystko, dlatego też bez żadnych obaw możesz powierzyć nam instalację tych urządzeń grzewczych na terenie swojego gospodarstwa domowego. Działamy sprawnie i efektywnie, gdyż najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dla którego liczą się przecież głównie rezultaty naszych działań. Prace monterskie rozpoczynamy od przeprowadzenia dokładnego audytu pomp ciepła – zaufaj nam i powierz instalację tych właśnie urządzeń grzewczych firmie Siliton!

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!

Audyt pomp ciepła w Obornikach

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, co tak właściwie oznacza to pojęcie – już spieszymy z pomocą. Audyt pomp ciepła to inaczej ekspertyza określająca niezbędne parametry techniczne prac, a także ich zakres, której celem jest obliczenie zapotrzebowania gospodarstwa domowego na ciepło. Tutaj konieczne będzie sprawdzenie stanu faktycznego budynku, w tym m.in. jego izolacji, rodzaju okien i ogrzewania, a także grubości ścian. Dopiero po wykonaniu niezbędnych obliczeń możliwy jest odpowiedni dobór pompy ciepła. Audyt stanowi niezbędny element przed każdymi pracami termomodernizacyjnymi, z tego też powodu jego rola w montażu tego właśnie urządzenia grzewczego jest jedną z najważniejszych – my go wykonamy tak, jak należy!

pompy ciepła w Obornikach pompy ciepła w Obornikach pompy ciepła w Obornikach

Zdecyduj się na pompę ciepła. Oborniki – tu nas znajdziesz!

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze wykorzystujące energię cieplną, która nagromadziła się w środowisku. Uchodzą one za rozwiązanie przyszłości, gdyż są w pełni ekologiczne, co oznacza, że podczas swojej pracy nie emitują do środowiska żadnych zanieczyszczeń (dymu czy popiołu). Tego rodzaju urządzenia grzewcze przetwarzają energię w ogrzewanie oraz podgrzanie ciepłej wody, generując przy tym stosunkowo niewielkie koszty eksploatacji. Pompy ciepła to inwestycja, która zwróci się już po kilku latach. Jeśli chodzi o ich w pełni profesjonalny i sprawny montaż, służymy pomocą. Swoje usługi świadczymy w Obornikach – zapraszamy do kontaktu!