Bezpieczna energia – certyfikat Polecanego instalatora 2023/2024 SolarEdge

Bezpieczna energia – certyfikat Polecanego instalatora 2023/2024 SolarEdge

Bezpieczeństwo w instalacjach fotowoltaicznych to priorytet. Dlatego z ogromną radością informujemy, że nasza firma została uhonorowana certyfikatem Polecany Instalator 2023/2024 przez renomowanego producenta SolarEdge. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza naszą wiedzę w dziedzinie instalacji systemów fotowoltaicznych i profesjonalizm wykonywanych zleceń. Chcemy podzielić się z Wami, dlaczego warto skorzystać z pomocy instalatorów z certyfikatem. Zapraszamy do lektury!

Program Polecany Instalator – na czym polega?

To nowy program lidera w branży – SolarEdge – który umożliwia potencjalnym klientom łatwiejszy kontakt z renomowanymi instalatorami. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu każda osoba zainteresowana montażem systemu fotowoltaicznego może w prosty sposób znaleźć polecane firmy instalatorskie. Program jest gwarancją pewności dla klientów, że skorzystają oni z usług zaufanych specjalistów, którzy nie tylko udzielą fachowej porady, ale również profesjonalnie zainstalują system.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – SafeDC™, Platforma Monitoringu, AFCI

Innowacyjne rozwiązania SolarEdge sprawiły, że bezpieczeństwo systemów fotowoltaicznych zaczyna się już na poziomie modułów. Funkcja SafeDC™ redukuje napięcie prądu stałego podczas awarii sieci bądź wyłączenia falownika. Pomocna jest również Platforma Monitoringu, która oprócz kontroli wspomnianych modułów wysyła również automatyczne alerty o problemach związanych z systemem, zapobiegając potencjalnym zagrożeniom. Ponadto rozwiązywanie niektórych problemów z instalacją dzięki niej jest możliwe w pełni zdalnie! W programie uwzględniono również ochronę przeciwłukową AFCI, której zadaniem jest wykrywanie i zapobieganie powstawaniu łuków elektrycznych poprzez automatyczne wyłączanie falownika dla długości szeregu do 400 m. Te nowoczesne, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania gwarantują, że w razie wystąpienia problemów od razu można zlokalizować uszkodzony element oraz podjąć szybką interwencję. To nie tylko optymalizacja efektywności, ale również możliwość szybkiej reakcji na ewentualne zagrożenia, co przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i mienia.

Dlaczego warto zaufać marce SolarEdge?

WYbór produktów firmy SolarEdge to gwarancja korzystania z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań fotowoltaicznych dostępnych na rynku. To inwestycja w niezawodność, efektywność oraz długoterminowe korzyści związane z wykorzystaniem energii słonecznej. SolarEdge nie bez przyczyny został liderem w branży rozwiązań fotowoltaicznych – długoletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku świadczą o niezawodności, jak również zaawansowanych technologiach oferowanych przez firmę. Pracując nad nowymi rozwiązaniami, firma opracowała niezwykle innowacyjne podejście, które podnosi poziom ochrony systemu fotowoltaicznego. SolarEdge zdobył liczne nagrody oraz rekomendacje za swoje innowacyjne podejście do energii słonecznej. Certyfikat od tak renomowanego producenta potwierdza, że macie możliwość skorzystania z produktów spełniających najwyższe standardy jakości!

Otrzymanie certyfikatu Polecany Instalator 2023/2024 od SolarEdge to dla nas nie tylko zaszczyt, ale również swoiste zobowiązanie do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak SafeDC™, monitorowanie na poziomie modułu i AFCI, SolarEdge udowadnia, że można osiągnąć wysoką wydajność energetyczną, nie rezygnując z bezpieczeństwa!