Z uwagi na spore nakłady finansowe, jakie ponoszą właściciele mikroinstalacji fotowoltaicznych, wiele instytucji oferuje różne formy wsparcia. Obecnie najkorzystniejszą z nich jest program Mój Prąd. Grantobiorcy mogą wnioskować o zwrot kosztów związanych z zakupem mikroinstalacji fotowoltaicznych, dodatkowych urządzeń oraz pomp ciepła. Nasza firma, z doświadczonym zespołem specjalistów, jest gotowa pomóc Ci przejść przez proces aplikacyjny, sprawiając, że wnioskowanie przebiegnie sprawnie i pomyślnie.

Program Mój Prąd – Września Program Mój Prąd – Września Program Mój Prąd – Września

Czym jest program Mój Prąd? Września

Program Mój Prąd stanowi znakomitą inicjatywę wspierającą osoby, które zakupiły, przyłączyły i uruchomiły fotowoltaikę od dnia 01.02.2020. Wnioskodawcy mogą się starać o zwrot części kosztów kwalifikowanych. W ramach naszych usług pomożemy Ci określić, jakie wydatki mogą być zwrócone i w jakiej wysokości.

Kto się kwalifikuje?

Zanim jednak przejdziemy do wnioskowania, upewnimy się, czy na pewno kwalifikujesz się do otrzymania dofinansowania. Mój Prąd otwiera swoje drzwi zarówno dla osób, które wcześniej nie otrzymały innych form wsparcia na mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i dla tych, którzy już uzyskały tego rodzaju dotacje. Grantobiorcy powinni się dostosować do systemu net-billing albo już być w nim rozliczani. Osoby wnioskujące o ponowne dofinansowanie muszą zgłosić zakup dodatkowego urządzenia (poprzednio nieuwzględnionego).

Września: jak skorzystać z programu Mój Prąd?

Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że Twoja aplikacja będzie przygotowana przez fachowców. Po zgromadzeniu przez Ciebie odpowiednich dokumentów to my zajmiemy się formalnościami. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł otrzymać tę dotację. Naprawdę warto nam zaufać! Zatem jeśli chcesz skorzystać z programu Mój Prąd we Wrześni, zachęcamy do współpracy!