Osobom poszukującym dofinansowania fotowoltaiki bardzo często przysługują dotacje unijne. Obecnie niezwykle korzystną opcją jest program Mój Prąd, który oferuje zwrot całkiem sporej części poniesionych kosztów. Niestety zarówno sam proces, jak i mnogość wymaganych dokumentów mogą zniechęcić do wnioskowania. Dlatego też możesz liczyć na nasze wsparcie! Posiadamy bogate doświadczenie w staraniu się o tego typu dotację. Zatem jeśli jesteś ze Środy Wielkopolskiej i chcesz skorzystać z programu Mój Prąd, zapraszamy do kontaktu!

Program Mój Prąd – Środa Wielkopolska Program Mój Prąd – Środa Wielkopolska Program Mój Prąd – Środa Wielkopolska

Program Mój Prąd – Środa Wlkp.

Staranie się o jakąkolwiek dotację wymaga czasu, terminowości i precyzji. Nawet najdrobniejsze niedociągnięcia mogą oznaczać nieprzyznanie środków. Dlatego, jeśli planujesz ubiegać się o dofinansowanie z programu Mój Prąd, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów – takich jak my!

Fundusze oferowane przez Mój Prąd są przeznaczone dla osób, które swoją mikroinstalację fotowoltaiczną już zakupiły, w pełni opłaciły, zamontowały oraz uruchomiły. W związku z tym muszą posiadać pełną dokumentację potwierdzającą te czynności. Oprócz tego należy złożyć wnioski dotacyjne. Doskonale wiemy, jak poradzić sobie z tymi formalnościami, tak aby klient miał największe szanse na uzyskanie dofinansowania. Ponadto postaramy się dokładnie oszacować potencjalną kwotę do otrzymania. W przypadku gdy wymagana będzie zmiana systemu rozliczania na net-billing, pomożemy Ci w całym procesie. Grantobiorcami mogą być też ci, którzy już jakąś formę dotacji otrzymali (nawet z wcześniejszego naboru Mój Prąd). Obowiązuje ich jednak wnioskowanie o urządzenie dodatkowe.

Środa Wielkopolska: uzyskaj dotację z programu Mój Prąd już dziś!

Jesteśmy godną zaufania firmą, która zajmuje się sprzedażą i montażem PV od długiego czasu. Ponadto wszystkim klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu wielu różnych opcji dofinansowania. Nasze doświadczenie w tym obszarze gwarantuje, że wesprzemy Cię na każdym kroku. Dzięki nam nawet najbardziej skomplikowane formalności staną się prostsze. Wszystkich zainteresowanych programem Mój Prąd z Środy Wielkopolskiej lub okolic zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź mailową, a także do odwiedzenia naszej siedziby!