W obecnej chwili rośnie liczba osób, które zdecydowały się na instalację fotowoltaiki, mimo tego, że jest to stosunkowo droga inwestycja. Istnieje wiele programów pomagających zmniejszać lub zwracać część wydanych na nią pieniędzy. Zainteresowanym z Poznania oraz okolic oferujemy pomoc w ubieganiu się o dotacje z programu unijnego Mój Prąd. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – doradzimy i załatwimy wszelkie formalności za Ciebie!

Program Mój Prąd – Poznań Program Mój Prąd – Poznań Program Mój Prąd – Poznań

Jak ubiegać się o dofinansowanie z programu Mój Prąd?

Wnioskowanie o jakąkolwiek dotację jest zazwyczaj skomplikowane i wymaga dokładności, jak również poświęcenia sporej ilości czasu. Dlatego jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie Mój Prąd, warto zdecydować się na pomoc specjalistów – takich jak my! W ramach tego programu można otrzymać niemały zwrot części kosztów kwalifikowanych, które zostały przeznaczone na mikroinstalacje fotowoltaiczne, dodatkowe urządzenia lub pompy ciepła. Każdy nabór ma określone kwoty maksymalne dotacji. Dokładnie obliczymy wysokość dotacji, jaka Ci przysługuje, a także pomożemy w zebraniu wszystkich wymaganych dokumentów. Aby środki z programu Mój Prąd zostały przyznane, wnioskodawcy muszą spełnić pewne wymogi. Przede wszystkim ich fotowoltaika powinna być już zakupiona i zainstalowana po 01.02.2020. Możliwa jest konieczność zmiany systemu rozliczania się (preferowany jest net-billing). Chętnie podpowiemy, jak to zrobić. Grantobiorcy z uzyskanymi już dotacjami ze środków publicznych również mogą skorzystać z finansów w ramach programu Mój Prąd, jednakże niewykluczone jest, że we wniosku powinni zgłosić dodatkowe urządzenie. Powiadomimy Cię, jakie dokumenty musisz zgromadzić, a także, o co dokładnie możesz się ubiegać.

Mój Prąd Poznań: zgłoś się do nas!

Z nami wnioskowanie o dotacje nie jest trudne. Doskonale wiemy, jak skutecznie ubiegać się o różne dofinansowania, zatem zyskujesz pewność, że wesprzemy Cię na każdym etapie procesu. Możesz też liczyć na pomoc w obliczeniach wysokości potencjalnego zwrotu kosztów oraz przy sporządzaniu w dokumentacji. Jesteśmy do stałej dyspozycji – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Jeśli więc jesteś z Poznania lub okolic i chcesz skorzystać z programu Mój Prąd, skontaktuj się z nami!