Obecnie coraz więcej osób, które zamontowały fotowoltaikę lub chcą ją rozbudować, wnioskuje o dofinansowanie z programu Mój Prąd. Oborniki czy inne okoliczne miejscowości – nieważne skąd jesteś, na pewno jesteśmy w stanie Ci pomóc! Posiadamy bogate doświadczenie w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem różnych dotacji, zatem doradzimy, o jakie środki możesz się starać. Poniżej dowiesz się więcej o tym programie oraz sprawdzisz, w czym dokładnie możemy Ci pomóc!

Program Mój Prąd – Oborniki Program Mój Prąd – Oborniki Program Mój Prąd – Oborniki

Na czym polega program Mój Prąd?

Fotowoltaika jest niezwykle opłacalna oraz korzystna, ale niestety również bardzo kosztowna. W związku z tym wiele zainteresowanych potrzebuje wsparcia finansowego, aby być w stanie się tego przedsięwzięcia podjąć. Jednym z dostępnych programów jest Mój Prąd, który już od kilku lat oferuje refundację kosztów poniesionych z zakupem i instalacją PV, pomp cieplnych lub urządzeń dodatkowych. W ramach dofinansowania na fotowoltaikę można ubiegać się przynajmniej o kilka tysięcy złotych.

Kto może uzyskać dotację?

Dofinansowanie z programu Mój Prąd jest dostępne zarówno dla osób, które nie korzystały jeszcze z innych dotacji na mikroinstalację fotowoltaiczną, jak i dla tych, którzy takie środki już uzyskali (nawet z poprzednich naborów MP). Podstawowy warunek to posiadanie odpowiednio zgłoszonej oraz uruchomionej fotowoltaiki. Energia elektryczna powinna być wytwarzana na własne potrzeby, a ponadto beneficjent musi zawrzeć umowę regulującą jej sprzedaż lub wprowadzanie jej do sieci elektrycznej.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania Mój Prąd – Oborniki

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w załatwianiu formalności związanych z uzyskiwaniem różnych rodzajów dotacji. Dlatego też świadczymy kompleksową pomoc w procesie składania wniosków oraz zbierania niezbędnych dokumentów, abyś mógł otrzymać dofinansowanie. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, doradzamy, o które środki możesz się starać, oraz udzielamy informacji na temat wszystkich istotnych kwestii związanych z programem. Zatem jeżeli zastanawiasz się, jak skorzystać z programu Mój Prąd w Obornikach, skontaktuj się z nami!