Pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które oddają energię pozyskaną z otoczenia do instalacji centralnego ogrzewania, jak również ciepłej wody użytkowej. Stanowią one nieodłączny element każdego niskobudżetowego oraz ekologicznego domu. Dlaczego? Zdecydowanie się na montaż pompy ciepła to doskonały sposób na obniżenie rachunków za prąd. W dodatku rozwiązanie to jest bezpieczne dla środowiska, ponieważ podczas pracy tego urządzenia nie powstają żadne zanieczyszczenia. Powierz nam instalację pompy, a wykonamy ją tak, by działała niezawodnie!

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!

Jesteśmy instalatorem pomp ciepła działającym w Poznaniu

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również montażem pomp ciepła – możemy nazwać się więc ich instalatorem. Na co zwracamy uwagę podczas wykonywania swojej pracy? M.in. na to, aby pompa ciepła została umieszczona w odpowiednim miejscu, a jej moc była dostosowana do wartości zapotrzebowania energetycznego budynku. W dodatku uwzględniamy też jej konkretne wymiary i dostęp do głównych podzespołów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, z tego też względu wszelkie prace montażowe wykonujemy od A do Z, zważając także na to, aby były one przeprowadzone terminowo oraz w 100% profesjonalnie. Możesz nam zaufać!

pompy ciepła w Poznaniu pompy ciepła w Poznaniu pompy ciepła w Poznaniu

Audyt pomp ciepła. Poznań – tu działamy!

Audyt energetyczny to szczegółowa ekspertyza określająca zakres, a także wszelkie niezbędne parametry techniczne prac, których celem jest zmniejszenie zapotrzebowania budynku na ciepło. Dlaczego jego przeprowadzenie jest tak ważne? Umożliwia on odpowiedni dobór pompy ciepła do konkretnego gospodarstwa domowego. Audyt budynku pozwala dopasować prawidłową moc tego urządzenia grzewczego do potrzeb domowników, co jest bardzo istotne, gdyż niewłaściwie dobrana pompa może generować dodatkowe koszty związane z jej późniejszym użytkowaniem. To także znakomity sposób, aby zawczasu wykryć „słabe punkty” budynku i mieć je na uwadze podczas instalacji urządzenia. Przeprowadzenie audytu jest szczególnie zalecane w przypadku domów modernizowanych.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu – zapraszamy Cię do jej odwiedzin! Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego też oprócz sprzedaży doskonałej klasy pomp ciepła zajmujemy się także ich profesjonalnym montażem. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze służymy pomocą!