Nasz zespół tworzą osoby z kierunkowym wykształceniem oraz odpowiednimi uprawnieniami i udokumentowanymi kwalifikacjami. Każdy z nas zna się na swoim fachu jak mało kto!

Poznaj nasz zespół

avatar Arkadiusz

Arkadiusz Włodarczyk

Prezes Zarządu

Stoję na czele naszej firmy. Zatwierdzam najważniejsze decyzje i odpowiadam za cały zespół. Nadzoruję największe projekty, gdyż sam mam pokaźną wiedzę techniczną w temacie fotowoltaiki. Kontroluję prace poszczególnych działów na każdym etapie, ale nie zapominam o pozytywnej atmosferze - wiem, że liczą się ludzie!

avatar Michał

Michał Miłkowski

Kierownik Projektu

Odpowiadam za dział techniczny. Moje obowiązki, to nie tylko dbanie o nasze stany magazynowe i kierowanie grupą montażystów, ale też kontakt z Klientami oraz wykonywanie projektów oraz odbiorów powykonawczych. Mam szeroki zakres wiedzy technicznej, co daje mi dużą swobodę w wykonywanej przeze mnie pracy!

avatar Maciej

Maciej Tutak

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Reprezentuję grupę opiekunów handlowych naszych Klientów. Najczęściej pierwszy kontakt jest właśnie z nami. Moja codzienność to: rozmowy z Klientami, ustalanie szczegółów dot. instalacji PV, wykonywanie projektów, wizualizacji, wycen i wiele innych. Jestem zawsze na bieżąco z branżowymi nowościami!

avatar Karol

Karol Nowacki

Inżynier Serwisu

Prace serwisowe to moje zadanie. Zajmuję się rozwiązaniem problemów z urządzeniami elektrycznymi będących częścią naszych mikroinstalacji, a także kontroluje na bieżąco pracę działających już instalacji. Inwertery fotowoltaiczne znam jak własną kieszeń!

avatar Piotr

Piotr Szafałowicz

Starszy Specjalista ds. administracyjno-finansowych

Sprawy administracyjne i finansowe nie mają przede mną tajemnic. Dbam, aby cała dokumentacja firmy była kompletna, a stan konta zawsze na plusie. Moi współpracownicy najbardziej mnie lubią na początku miesiąca!

avatar Olga

Olga Włodarczyk

Specjalista ds. marketingu

Dbam o wizerunek firmy. Sprawiam, że jesteśmy widoczni w mediach społecznościowych i nie tylko. Ponadto zajmuję się bieżącymi sprawami, m.in.: przygotowywanie dokumentacji oraz zgłoszeń mikroinstalacji PV do odpowiedniego zakładu energetycznego. Wspieram każdy z działów firmy i jestem gotowa do pomocy przy każdym zadaniu!