Instalacje fotowoltaiczne Poznań

Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, których montaż realizujemy dla klientów z terenu Poznania i okolic to ekologiczne rozwiązania zapewniające niezależności energetyczną. Elementy instalacji PV są odporne na uszkodzenia wywołane gradem i pozwalają na uzyskanie dostępu do darmowej energii w dowolnym miejscu.

Zacznij współpracę już teraz

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny

Oferowane przez nas systemy OZE są bezobsługowe i mogą być zdalnie monitorowane z użyciem aplikacji internetowych oraz mobilnych. Nie wymagają żadnej konserwacji ze strony klienta i są objęte naszą opieką serwisową. Mogą być zainstalowane wszędzie tam, gdzie teren jest wyeksponowany na promieniowanie słoneczne.

Zalety stosowania instalacji fotowoltaicznych na terenie Poznania

Stosowanie instalacji fotowoltaicznych na terenie Poznania niesie za sobą wiele wymiernych zalet. Jakie korzyści płyną z ich wyboru?

  • Ekologia – systemy są przyjazne środowisku i nie wpływają negatywnie na istniejące ekosystemy.
  • Niezależność – rozwiązania pozwalają na zapewnienie gospodarstwom domowym, przedsiębiorstwom, jak i zakładom przemysłowym czy obiektom użyteczności publicznej dostaw energii niezależnie od Zakładu Energetycznego.
  • Uniwersalność – nowoczesne technologie umożliwiają montaż instalacji PV w dowolnym miejscu.
  • Bezobsługowość – urządzenia nie wymagają żadnych czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych i działają w sposób w pełni zautomatyzowany.

Ogromną zaletą jest również obniżenie kosztów energii elektrycznej, a także możliwość odsprzedania nadmiarowej produkcji do operatora, z którym mamy obecnie podpisaną umowę.

Wydajne i niezawodne systemy fotowoltaiczne w Poznaniu

Dostępne u nas wydajne i niezawodne systemy fotowoltaiczne nie wymagają uzyskiwania specjalnych pozwoleń na budowę, a ich wdrożenie jest bardzo szybkie. Mogą być zamontowane zarówno w zabudowie jednorodzinnej, jak i na terenie silnie zurbanizowanych centrów dużych aglomeracji miejskich. Panele są estetycznie wykonane i nie zaburzają architektury ogrodów czy budynków, na których są instalowane.

Warto wspomnieć, iż istnieje możliwość uzyskania rządowego dofinansowania albo niskooprocentowanego kredytu inwestycyjnego na budowę własnej farmy PV. Dzięki temu nawet niewielka firma może skorzystać z ekologicznej i taniej energii ze słońca. Skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty dla klientów z Poznania i wybierz wydajne instalacje fotowoltaiczne!