Fotowoltaika Konin

Wydajna fotowoltaika, którą oferujemy klientom na terenie Konina to profesjonalne rozwiązania z zakresu OZE wykorzystujące niewyczerpalne źródła energii słonecznej. Wykorzystywane przez nas ogniwa PV wraz z wysokiej klasy falownikami zapewniają najwyższą sprawność przetwarzania prądu stałego na przemienny. Umożliwiają zasilenie domowej, jak i firmowej instalacji elektrycznej.

Zacznij współpracę już teraz

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny

Bezobsługowe rozwiązania pozwalają na znaczne oszczędności w kosztach energii i są zauważalne już w pierwszym miesiącu użytkowania paneli fotowoltaicznych. Warto wspomnieć, iż nadwyżki produkcyjne możemy odsprzedawać do Zakładu Energetycznego, z którym mamy podpisaną umowę. Przy dużym nasłonecznieniu może w ten sposób zaoszczędzić jeszcze większe kwoty z tytułu opłat za prąd.

Czy warto zainwestować w nowoczesną fotowoltaikę w Koninie?

Wiele osób prywatnych oraz przedsiębiorców zadaje pytanie, czy warto zainwestować w nowoczesną fotowoltaikę mieszkając lub prowadząc firmę  Koninie. Naszym zdaniem zdecydowanie budowa instalacji PV będzie dobrym pomysłem. Jakie są jej zalety?

  • Niezależność energetyczna – wdrażając te rozwiązania uniezależniamy się od przerw w dostawie energii od obecnego operatora.
  • Ekologia – systemy są w 100% ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego.
  • Czas – technologie przetwarzania promieniowania słonecznego na prąd elektryczne są bezobsługowe.
  • Niskie wymagania – montaż może zostać wykonany w dowolnym miejscu o wyeksponowanym na słońce, niezależnie od uwarunkowań terenowych.

Warto wspomnieć, iż kontrola parametrów pracy instalacji odbywa się poprzez aplikacje. Dzięki temu możemy ją monitorować wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu.

Jak obniżyć koszty energii elektrycznej w Koninie w ekologiczny sposób?

Jeżeli zastanawiasz się, jak skutecznie obniżyć koszty energii elektrycznej, posiadając mieszkanie lub firmę w Koninie, to zdecydowanie dobrym pomysłem będzie inwestycja w fotowoltaikę. Wykonane z perwoskitów ogniwa PV są coraz tańsze, a możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania znacznie zmniejsza poziom koniecznych nakładów finansowych.

Ekologiczne i wydajne instalacje fotowoltaiczne to doskonały sposób na zapewnienie niezależności energetycznej domu, przedsiębiorstwa lub zakładu przemysłowego w zgodzie z naturę. Są tanie we wdrożeniu i nie wymagają specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz niezawodną fotowoltaikę!