Falowniki Poznań

Nasza firma oferuje nowoczesne falowniki dla klientów z rejonu Poznania. Dostarczamy profesjonalne produkty przeznaczone do współpracy z instalacjami fotowoltaicznymi wraz z możliwością montażu oraz opieki serwisowej. Charakteryzują się wysoką sprawnością przetwarzania energii, a ich konstrukcja maksymalnie ogranicza poziom strat cieplnych.

Zacznij współpracę już teraz

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny

Przemienniki częstotliwości do systemów PV dostępne w naszym asortymencie pozwalają na zmianę prądu stałego DC na przemienny AC, którym możemy zasilić urządzenia podłączone do domowej instalacji elektrycznej. Stanowią one doskonałe rozwiązanie również w obiektach użyteczności publicznej i budynkach komercyjnych.

Wysokiej klasy falowniki dla klientów z terenu Poznania

Oferowane przez nas falowniki dla klientów z terenu Poznania, jak i okolic to wysokiej klasy urządzenia stanowiące integralną część każdej instalacji fotowoltaicznej. Inwertery pozwalają na wprowadzenie do sieci elektroenergetycznej prądu, który niesie ze sobą energię pochodzącą z ogniw słonecznych. Monitorują parametry instalacji, dzięki czemu automatycznie dobierają odpowiednie napięcie i jego częstotliwość.

Sprzęt jest wyposażony ponadto w czytelny panel operatorski i wyświetlacz LCD pozwalający sprawdzić aktualny stan urządzenia. Producent zastosował także możliwość zdalnej kontroli przemienników poprzez interfejs www, a także szereg dodatkowych zabezpieczeń chroniących przed przeciążeniem.

Wybierz nowoczesne falowniki do swojej instalacji PV

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne falowniki do swojej instalacji PV dostępne w różnych wariantach mocy, a także z przeznaczeniem do montażu wewnątrz lub na zewnątrz budynków. W zależności od modelu mogą być wyposażone w dodatkowe chłodzenia, jednakże zazwyczaj mamy do czynienia z konstrukcją o wysokiej sprawności, w której do minimum ograniczono niepożądane straty cieplne.

Produkty oferowane przez naszą firmę są objęte wieloletnią gwarancją. Pozwalają na uzyskanie dużej efektywności przetwarzania energii, dzięki czemu szybko zauważymy obniżenie kosztów zasilania budynku. Skorzystaj z naszej bogatej oferty wydajnych i niezawodnych falowników dla klientów z Poznania! Zapewniamy fachowe wsparcie w doborze odpowiednich komponentów do Twojego systemu fotowoltaicznego.