Falowniki Konin

Oferowane przez nas na terenie Konina falowniki stanowią niezbędny element każdej instalacji fotowoltaicznej. Ogniwa PV produkują energię elektryczną w formie prądu stałego DC, którym można zasilać np. baterie akumulatorów. Jeżeli jednak chcemy korzystać z systemu do dostarczania napięcia przemiennego AC, to niezbędny jest przemiennik częstotliwości.

Zacznij współpracę już teraz

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny

Dostępne u nas inwertery prądowe umożliwiają sprawne wytwarzanie prądu, co pozwala korzystać z energii pochodzącej ze słońca do zasilania domowej lub firmowej instalacji elektrycznej. Zapewniają one pełną synchronizację z istniejącą siecią elektroenergetyczną.

Profesjonalne falowniki do instalacji PV na terenie Konina

Służące do efektywnej zamiany prądu DC na AC falowniki do instalacji PV to profesjonalne urządzenia zaprojektowane przez sztab doświadczonych inżynierów. Są łatwe w montażu i występują zarówno w wersjach przystosowanych do użytkowania wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz (spełniają wówczas wysokie normy IP). Producent wyposażył je w zdalne interfejsy internetowe.

Warto wspomnieć, iż oferowany sprzęt posiada także wyspecjalizowane układy mikroprocesorowe, które stale monitorują parametry sieci energetycznej. Dzięki temu przetwarzanie i transmisja energii przebiega w bezpieczny sposób i nie wpływa negatywnie na stabilność istniejącego systemu. Jednocześnie urządzenie samo dobiera odpowiednie wartości napięcia oraz częstotliwości. W przypadku niektórych modeli istnieje opcja pracy przy zaniku zasilania po stronie operatora.

Skorzystaj z oferty wydajnych falowników do ogniw PV

Niezawodne i wydajne falowniki do ogniw PV dostępne w naszym asortymencie wykorzystujemy do tworzenia nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych. Umożliwiają efektywne wykorzystywanie energii odnawialnej, dzięki absorpcji promieniowania słonecznego. Są wyposażone w wiele układów kontrolnych zapewniających dodatkowo bezpieczeństwo użytkowania całej instalacji fotowoltaicznej.

Sprawność oferowanych produktów sprawia, że stanowią one bardzo ekologiczne rozwiązania, maksymalnie wykorzystujące możliwości OZE. Dzięki temu w wielu przypadkach nie wymagają dodatkowego chłodzenia, gdyż nie generują strat cieplnych. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz profesjonalne falowniki dla klientów z Konina i okolic.