TECHNOLOGIA

W naszych instalacjach wykorzystujemy tylko markowe produkty, sprawdzonych producentów z najwyższej półki.

 

Inwertery

instalacja pv

Spirvent
Firma Spirvent jest polskim producentem z siedzibą w Poznaniu. Jest zespołem polskich wynalazców i innowatorów. Jest błyskawicznie rozwijającą się firmą produkcyjną o czym świadczą nagrody oraz medale. Produkowany przez Spirvent inwerter Wolta jest całkowicie zaprojektowany i skonstruowany w Polsce. Jest on przystosowany do polskich warunków atmosferycznych oraz polskiego prawa, co daje gwarancję wyższych uzysków, lepszej funkcjonalności i większego bezpieczeństwa. Jest to produkt unikalny w skali światowej, co zostało potwierdzone opinią Politechniki Poznańskiej.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem firmy Spirvent.
www.spirvent.pl

Fronius
Fronius jest austriackim producentem inwerterów zaangażowanym w fotowoltaikę od roku 1992. Jest to jeden z największych światowych producentów inwerterów. W ofercie Fronius można znaleźć szereg inwerterów do każdego typu instalacji – od małych domowych, po duże farmy fotowoltaiczne. Firma Fronius ma ogromne doświadczenie w branży fotowoltaiki na całym świecie oraz posiada centrum serwisowe na terenie Polski.
www.fronius.com

SMA
Firma założona w 1981 roku. Najbardziej doświadczony i jednocześnie najpopularniejszy producent inwerterów do fotowoltaiki na świecie. Firma posiada swoje oddziały w 20 krajach, a jej główna siedziba znajduje się w Niemczech. Produkuje inwertery do zastosowań domowych oraz średnich i dużych instalacji.
www.sma-solar.pl

SolarEdge
Innowacyjne podejście do fotowoltaiki prosto z Izraela. SolarEdge to nie tylko inwerter – to cały system fotowoltaiczny. To, co odróżnia go od tradycyjnych systemów fotowoltaicznych to możliwość optymalizacji mocy na poziomie każdego pojedynczego modułu. W praktyce inwerter SolarEdge nie dostosowuje pracy do całej instalacji, ale do każdego modułu z osobna. Rozwiązanie świetnie nadaje się do skomplikowanych dachów lub częściowo zacienionych, gdzie moduły pracują w różnych warunkach. Technologia SolarEdge pozwala w takich warunkach uzyskać z instalacji więcej energii niż standardowy system.
www.solaredge.com

ZeverSolar
Jest to producent chiński należący do grupy SMA, co jest gwarancją utrzymania najwyższych standardów. Inwertery świetnie nadają się do standardowych instalacji o niedużych wymaganiach. Firma została założona w roku 2007 i posiada w ofercie inwertery do zastosowań domowych oraz średnich i dużych instalacji.
www.zeversolar.com

Moduły fotowoltaiczne

W naszej ofercie znajdują się tylko moduły klasy A o wysokich współczynnikach wypełnienia

instalacje pv poznań

Selfa
Selfa jest polskim producentem modułów fotowoltaicznych ze Szczecina. Firma ma długoletnią tradycję, została założona w 1932 i skupiała się na produkcji systemów grzejnych. Jest jednym z pierwszych polskich producentów modułów fotowoltaicznych. W branży fotowoltaiki od roku 2004. Od roku 2012 Selfa posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych do produkcji modułów PV w Europie. Selfa jest rmą ze 100% polskim kapitałem. W Polsce na modułach Selfa oparte są małe przydomowe instalacje oraz farmy fotowoltaiczne o mocach 1MWp i 3MWp.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Selfa.
www.selfa-pv.com

Sharp
Najbardziej doświadczony producent modułów fotowoltaicznych na świecie. Pierwsze instalacje fotowoltaiczne oparte o moduły Sharp były wykonywane ponad 50 lat temu (1966r.). Firma jest częścią japońskiego potentata w dziedzinie elektroniki – Sharp Corporation. Produkuje moduły w kilku różnych lokalizacjach na świecie, m.in. w Niemczech oraz w Tajwanie. Zdecydowanie producent sprawdzony, z najwyższej półki dla wymagających inwestorów.
www.sharp-world.com/solar

Boviet
Boviet jest światowym producentem ogniw oraz modułów fotowoltaicznych z Wietnamu. Największa firma produkująca moduły PV w Wietnamie. Posiada roczną zdolność produkcyjną równą 700MW w fabryce wyposażonej w najnowsze maszyny produkcyjne oraz zaawansowane laboratorium badawcze i testujące. Jest to wyróżnik na tle konkurentów, którzy nie posiadają własnych fabryk. Boviet powstał w roku 1987, a więc posiada ponad 30-letnie doświadczenie w fotowoltaice. W swoim portfolio firma może się pochwalić wieloma instalacjami pracującymi na ich modułach, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych o mocach przekraczających nawet 2MW.
www.boviet.com

Facebook