O FIRMIE

Instalacje PV Poznań

Jesteśmy firmą instalacyjną z Poznania, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Wykonujemy instalację fotowoltaiczne, zarówno te standardowe, jak również nietypowe, wykonywane według wytycznych przedstawionych nam przez Klientów.
Firma Siliton powstała poprzez wyodrębnienie działu instalacji fotowoltaicznych z większej struktury jednego z wiodących na rynku producentów inwerterów. Najlepsi inżynierowie, którzy wcześniej tworzyli dział instalacji, stali się trzonem nowo powstałej spółki. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy pracują w branży od wielu lat. Zebrane doświadczenie oraz unikalna wiedza pozwala nam na prezentowanie i proponowanie naszym Klientom najlepszych na rynku rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych inżynierów w dziedzinie elektrotechniki i budownictwa. Wysokie kwalifikacje są potwierdzone również certyfikatami i uprawnieniami. To wszystko zapewnia naszym Klientom gwarancję rzetelnie wykonanej instalacji na najwyższym poziomie. Stawiając na odnawialne źródła energii, wspieramy rozwój zielonej energii, oraz bierzemy udział w tworzeniu lepszego świata dla następnych pokoleń – to daje nam, Firmie, olbrzymią satysfakcję.

panele fotowoltaiczne poznań

Pomagamy uniezależniać się od dostaw prądu z sieci oraz oszczędzać energię elektryczną, jednocześnie wspierając rozwój zielonej energii.
Realizujemy to poprzez wykonywanie wysoce efektywnych i niezawodnych instalacji fotowoltaicznych.

fotowoltaika opłacalność kalkulator

Wykonywać najwyższej jakości instalacje o jak najdłuższej żywotności. Profesjonalnie przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa dla użytkownika. Cel ten osiągamy poprzez stosowanie tylko najlepszych i sprawdzonych technologii, wysoce wykwalifikowany zespół oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia nie tylko wiodących polskich marek, ale również marek światowych, takich jak:

  • moduły PV: Selfa, Sharp, Boviet, Q.Cells, LG,
  • inwertery: Spirvent, SolarEdge, SMA, Fronius, ZeverSolar, Huawei,
  • konstrukcja montażowa: KENO, Corab
  • zabezpieczenia: CITEL.

Jesteśmy jednym z autoryzowanych dealerów i instalatorów innowacyjnych inwerterów polskiego producenta tych urządzeń – marki Spirvent.

 

Jesteśmy również autoryzowanym dealerem modułów fotowoltaicznych polskiego producenta – Selfa.

 

Facebook